Copyright

Адміністрація сайту eparta.com не несе відповідальність за використання інформації, представленої на цьому сайті. Даний проект є некомерційним, тому автори не несуть ніякої матеріальної відповідальності. Вся інформація і посилання представлені виключно в ознайомлювальних цілях і призначені тільки для перегляду. Якщо Вам сподобалася будь-яка книга – купіть її паперовий варіант. Ресурс є самостійно оновлювальною електронною бібліотекою, інформацію в яку додають користувачі, згідні з тим, що вони не порушують авторських прав. Будь-яке розміщення інформації, що порушує авторське право, суворо заборонено. Ні за яких умов і обставин відповідальність за наслідки, які прямо або побічно спричинило за собою використання програмного забезпечення, отриманого по посиланнях, представлених на даному сайті, не може покладатися на авторів сайту або власників хостингу, і бути підставою для їх судового переслідування. Якщо Ви погоджуєтеся із зазначеними умовами, ви можете продовжити перегляд матеріалів. В іншому випадку Вам рекомендується покинути сайт.

Якщо ви є автором матеріалів представлених на сайті і хочете видалити зі сторінок нашого сайту те, що на вашу думку завдає вам шкоди, напишіть нам за адресою: extraparta@gmail.com

Всі об’єкти авторського права, що згадуються на сайті, в тому числі торговельні марки, фірмові знаки, дизайн, слогани, та зображення, і т.д. належать виключно їх законним власникам.

Згідно ст.53 Конституції України, держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах, тому доступ до усіх шкільних підручників, рекомендованих Міністерством освіти, в тому числі їх електронних версій, не може обмежуватись ніяким чином.